Jaką butelkę do picia wody wybrać? (szklane i metalowe)

W ciągu ostatnich kilku miesięcy o plastiku dowiedzieliśmy się znacznie więcej niż od czasu jego powstania. Tworzywo to zachwycało uniwersalnością oraz niskimi kosztami produkcji, wskutek czego zaczęło towarzyszyć nam niemal na każdym kroku. Z tego względu dziś trudno wyobrazić sobie, abyśmy mieli z niego zupełnie zrezygnować. 


Jednak informacje przekazywane przez największe organizacje proekologiczne nie pozostawiają złudzeń: plastik przejmuje kontrolę nad światem i nie ma w tym ani krzty przesady. Ostatnie badania udowodniły nawet, że mikrocząsteczki plastiku mogą przedostawać się do organizmu wraz z wypijaną wodą. Skoro tego typu przekazy tak silnie wpływają na nasza wyobraźnię, to dlaczego nie przekładają się na zmianę nawyków? 


Najwyższy czas zadbać o zdrowie i jednocześnie oczyścić przyrodę ze zbędnego balastu. W tym nieocenione okażą się butelki wielorazowe – wygodne w użyciu, praktyczne, a do tego wpisujące się w postawę proekologiczną.

Wielorazowa butelka na wodę – jaką wybrać? 


Codziennie dbasz o odpowiednie nawadnianie organizmu i nie wyobrażasz sobie dnia bez picia wody? Coraz więcej osób, chcących postępować w duchu eko, decyduje się na zakup akcesoriów wielorazowego użytku. Są nimi także butelki na wodę. W sprzedaży dostępnych jest kilka możliwości, a każdą z nich charakteryzują inne zalety. Wujek Harvey wie, co dla Ciebie najlepsze, dlatego przygotował znakomitą alternatywę dla plastiku – szkło!

Jaką butelkę do picia wody wybrać

Jaka butelka na wodę jest najlepsza? Taka, która z łatwością mieści się w torbie, jest lekka i poręczna, pozwala na zabranie ze sobą nie tylko wody do picia, ale także soku, schłodzonej herbaty lub kawy, świetnie znosi codzienne użytkowanie, a do tego wszystkiego zaprojektowana została w zgodzie z nowoczesnym designem. Można powiedzieć, że mamy gotową definicję alternatywy dla plastiku. Przedmioty wielorazowe, takie jak proponowane przez nas butelki ze szkła, to wybór korzystny z bardzo wielu względów. To nie tylko powrót do tradycyjnych rozwiązań, ale coś znacznie bardziej istotnego – troska o przyszłość.

Wybierz idealną alternatywę dla plastiku 


Proponowane przez nas wielorazowe rozwiązania marki SOMA powstały w duchu ekologicznym. Wykonane zostały z wytrzymałego, a zarazem lekkiego szkła borokrzemowego, niemającego wpływu na smak wody. Silikonowe i bambusowe dodatki, w które zaopatrzone są naczynia, oddziałują nie tylko na estetyczny design, ale także praktyczne wykorzystanie: szczelna nakrętka zapobiega przeciekaniu płynu, a kolorowa powłoka umożliwia pewny uchwyt.
Szkło to nie jedyny ekologiczny zamiennik dla plastiku. Jest nim także metal, który znakomicie nadaje się do przechowywania zarówno zimnych, jak i ciepłych napojów. Ciekawym rozwiązaniem pod względem praktyczności oraz designu są butelki metalowe marki CORKCICLE. O ich jakości świadczą liczne wyróżnienia nadane za oryginalny wygląd oraz minimalny wpływ na środowisko. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej – pozbawiona szkodliwych związków nie wpływa na smak i jakość pitej wody. Niebanalne wzornictwo marki przypadnie do gustu zwłaszcza tym, którzy oprócz solidnych pojemników na picie poszukują także modnych dodatków. 


Wujek Harvey nie zapomniał o miłośnikach połączenia minimalizmu i funkcjonalności – metalowe butelki marki ASOBU są pod tym względem szczególne! Dzięki zastosowaniu próżniowej izolacji miedzią stanowią świetny zamiennik dla termosów. Producent gwarantuje długie utrzymanie temperatury napojów oraz pełne zabezpieczenie przed przeciekaniem. Lekka, poręczna butelka o delikatnej teksturze prezentuje się prosto i klasycznie – a zatem idealnie dla każdego, kto poszukuje stylowych dodatków.Z miłości do naturyZakup butelki wielorazowego użytku to świetna inwestycja w przyszłość – nie tylko własną, ale także następnych pokoleń. Czas zdecydowanie podziękować plastikowi na rzecz ekologicznych rozwiązań, jakimi są szklane butelki. Można używać ich wielokrotnie, za każdym razem racząc się inaczej skomponowanym napojem. Mając ją przy sobie zyskasz pewność, że zrobiłeś kolejny mały, ale szalenie istotny krok ku ratowaniu planety. Jednak to, jaka butelka do picia wody trafi w Twoje ręce, zależy już tylko od Ciebie.

Produkty warte uwagi

Dołącz do klubu W.H.

Rezerwuj nowości przed oficjalną sprzedażą

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.