Jakie obudowy do MacBooka kupić? | Wybieramy etui, pokrowce i torby

Już wiele lat temu laptopy stały się naszym nieodłącznym kompanem życia codziennego. Służą nam zarówno do pracy, jak i rozrywki. Przechowujemy w nich wszystkie najcenniejsze dokumenty i całe mnóstwo zdjęć. A jeśli dodatkowo decydujemy się na urządzenia marki Apple, to znak, że kierujemy się także nienagannym stylem. Wybór odpowiedniego etui do laptopa bywa trudny – szczególnie, że liczba dostępnych na rynku toreb czy pokrowców jest naprawdę spora. Czas rozwiać wszelkie wątpliwości. Dzisiaj dowiesz się, jakie obudowy do MacBooka Air, Pro 13” oraz 15” są najlepsze i czym kierować się w wyborze pokrowców tego typu. Od czego zacząć?

Wymiary torby

Zastanawiając się, jakie obudowy do MacBooka kupić, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na model oraz parametry posiadanego urządzenia – bez względu na to, czy to klasyczny Air, Pro 13” czy Pro 15”. W tym miejscu musimy również podkreślić, że rozważając, jakie obudowy do MacBooka Pro 13” lub 15” wybrać, powinniśmy zwrócić uwagę na rok produkcji urządzenia. Przykładowo, starsze modele 13” i 15” (produkowane w latach 2013-2015) różnią się od ich poprzedników, które pojawiły się na rynku w 2016 roku, a także znacznie nowszych laptopów.

Odpowiednia ochrona w postaci etui

Pokrowce do laptopa powinny przede wszystkim chronić urządzenie przed uszkodzeniem. Klasyczne modele zabezpieczą go przed uszkodzeniami, jednak trzeba przyznać, że nie wyróżniają się niczym szczególnym. Dla lubiących dodatki o unikatowym charakterze stworzono coś specjalnego. Co powiesz na wyjątkowej urody etui do laptopa firmy GEMINI dostępne na wujekharvey.pl? Modele te są bardzo cienkie, a przy tym wyjątkowo odporne na zniszczenia. Wykonane z prawdziwego kamienia obudowy do MacBooka Air oraz Pro (13” i 15”) są na dodatek niełamliwe i dopasowują się do laptopa niczym druga skóra (tzw. second skin).

Jakie obudowy do MacBooka

Dodatkowy ciężar? W żadnym wypadku

Z reguły zwykłe torby do laptopa okazują się dość ciężkie – obudowy do MacBooka GEMINI są pod tym względem zupełnie inne. Znakomicie zabezpieczają urządzenie, a równocześnie nie ważą zbyt wiele. Po założeniu etui nie odczujesz zmiany w ciężarze sprzętu. Waga pokrowców to zaledwie 80 gramów, mimo że wykonane zostały z prawdziwego kamienia! Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które często podróżują oraz przemieszczają się z urządzeniem. Niosąc laptopa w torbie nawet nie poczujesz, że ma na sobie dodatkowy ciężar w postaci kamiennego etui.

Kolejna ważna cecha – funkcjonalność etui

Zastanawiasz się, jakie obudowy na MacBooka najlepiej sprawdzą się w transporcie? Świetnym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników podróży będzie kupno nie tylko torby na laptopa, ale także kamiennego etui. Wysokiej jakości pokrowiec zamortyzuje ewentualne upadki oraz drgania podczas transportu, a ponadto zagwarantuje dodatkowe zabezpieczenie obudowy MacBooka. Bardzo często torby dostępne na rynku wyposażone są w liczne kieszonki i przegródki. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które od touchpada wolą myszkę albo podróżują z dokumentami, a nie chcą zabierać ze sobą dodatkowych teczek. Cienkie etui zabezpieczy sprzęt przed drobnymi rysami, które mogą postać w wyniku otarcia przewożonych przedmiotów o powierzchnię komputera.

Jaką obudowę wybrać do MacBooka

Nienaganna prezentacja pokrowca

Popularne na dzisiejszym rynku, tanie torby lub pokrowce na laptopa MacBook Air i Pro, są bardzo często masywne i po prostu… nieporęczne. Trudno nie wspomnieć też o przestarzałych i niemodnych wzorach oraz materiałach niskiej jakości użytych do produkcji tanich etui. Lepiej zdecydować się na obudowę, która z jednej strony nie zaburza oryginalnego stylu Apple, a z drugiej skutecznie chroni urządzenie przed uszkodzeniem.

Nowoczesne kamienne obudowy do MacBooków Air oraz Pro (15”, 13”) dostępne na wujekharvey.pl prezentują się bardzo efektownie. Pokrowce nadają urządzeniom wyjątkowego wyglądu, który znakomicie wpasowuje się w estetykę Apple. Szczególnie zachwycająco prezentują się nowoczesne obudowy do MacBooka GEMINI. Te wyjątkowe pokrowce w żaden sposób nie wpływają na oryginalny wygląd produktów amerykańskiej marki. Tak naprawdę to prawdziwe dzieła sztuki organicznej! Designerska imitacja kamienia na etui przepięknie prezentuje się zarówno w biurze, jak i domowym wnętrzu.

Lubisz nietuzinkowe dodatki? Chcesz cieszyć się swoim laptopem jak najdłużej, a zarazem nadać mu jeszcze więcej luksusowego charakteru? Sprawdź koniecznie, jakie obudowy do MacBooka Pro 15”, 13” oraz Air znajdziesz na wujekharvey.pl! Oferujemy stylowe etui i pokrowce, którym daleko do nudy i które dodatkowo zadbają o ochronę Twojego urządzenia.

Produkty warte uwagi

Dołącz do klubu W.H.

Rezerwuj nowości przed oficjalną sprzedażą

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.