Darmowa dostawa od 50złZaufane płatności PayU
Szukaj

Butelki

Woda zawsze w zasięgu ręki? Lekkie i nowoczesne butelki dla dziecka do szkoły to fantastyczna alternatywa dla popularnych bidonów. Ich niewielki ciężar oraz niezwykła trwałość czyni je bezpiecznymi i wygodnymi w użytkowaniu nawet dla najmłodszych użytkowników. Polecamy też praktyczne butelki na siłownię, które przyciągają uwagę nieprzeciętnym designem.

Butelki do szkoły z ekologicznych materiałów

Żyjesz aktywnie? Zadbaj o odpowiednie nawodnienie dla całej rodziny. Wyposażone w silikonową osłonę butelki dla dziecka do szkoły gwarantują pewny chwyt, a wykonana z naturalnego bambusa zakrętka skutecznie zapobiega wyciekaniu płynów. W naszej ofercie można też znaleźć butelki na trening ze stali nierdzewnej, które doskonale utrzymują temperaturę płynów, dzięki czemu zawsze możesz liczyć na orzeźwienie łykiem zimnej wody po intensywnych ćwiczeniach. Miłośnikom ciepłej kawy z pewnością przypadną do gustu termiczne butelki z zaparzaczem. Zarówno butelki do szkoły, jak i modele dla dorosłych dostępne są w wielu wyjątkowych i energetycznych wzorach.

Nowoczesne butelki na trening i siłownię

Pojemniki na wodę zostały wykonane z tworzyw, które znakomicie wpisują się w ekologiczny styl życia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeden z takich produktów przeznaczonych do szkoły zabierać ze sobą także, gdy przychodzi ochota na nieco ruchu! Proponujemy wygodne, lekkie butelki na siłownię. Dzięki nim trening będzie należał do jeszcze przyjemniejszych, bez problemu zabierzesz je ze sobą również na pikniki lub wycieczkę.

W naczyniach można przechowywać nie tylko wodę, ale także napoje izotoniczne oraz koktajle owocowe, które dodają energii podczas wyczerpujących ćwiczeń czy długich spacerów. Pojemniki bez problemu mieszczą się w torbie lub plecaku, nie zajmują wiele miejsca i w żaden sposób nie przeciekają. Jak widać, naczynia sprawdzą się tylko jako gadżet do szkoły - znajdą praktyczne zastosowanie nie tylko w dziecięcych, także w dorosłych dłoniach!

Dołącz do klubu W.H.

Rezerwuj nowości przed oficjalną sprzedażą

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.