Darmowa dostawa od 50złZaufane płatności PayU
Szukaj

Szklane butelki na wodę i napoje

Zrezygnuj z plastikowych butelek na rzecz szkła. W naszej ofercie znajdziesz poręczne, szklane butelki na wodę, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Bez trudu zmieszczą się w damskiej torebce lub męskiej torbie. Możesz umieścić je także w samochodowym uchwycie na kubek, by mieć napój zawsze w zasięgu ręki.

Szklane butelki – rozwiązanie w duchu eko

O tym, jak ważne jest nawadnianie organizmu w ciągu dnia nie trzeba nikomu mówić, jednak zakup wody w plastikowych butelkach bez wątpienia nie sprzyja środowisku. Szklane butelki na picie stanowią ekologiczny wybór. Przede wszystkim, są to naczynia wielokrotnego użytku - można korzystać z nich więcej niż raz. Należą do wygodnych w użytkowaniu oraz pielęgnacji, wystarczy je tylko omyć i odłożyć do wyschnięcia, aby nadawały się do ponownego użycia. Ponadto przeznaczone są do przechowywania napojów różnego typu.

W ofercie dostępne są szklane butelki na wodę, soki, a nawet gorące picie, takie jak herbata lub kawa, co znacznie zwiększa ich uniwersalność (w zależności od modelu). Ponadto ekologiczne naczynia zachwycają wyglądem! W ofercie dostępne są produkty w wyjątkowej oprawie, łączącej w sobie nowoczesny design oraz maksymalną funkcjonalność. Jeśli szukasz gadżetów w duchu eko, nie przejdziesz obojętnie obok naszych pojemników, dzięki którym picie wody i innych napojów okazuje się jeszcze przyjemniejsze!

Postaw na ekologię!

To nie jedyne zalety – szklane butelki na soki posiadają znacznie więcej walorów! Ich niska waga to gwarancja wygodnego użytkowania, a bezpieczne szkło zapewnia butelce trwałość i odporność na uszkodzenia. Szczelna zakrętka zapobiega rozlewaniu płynu, natomiast silikonowa osłona pozwala na pewny chwyt. Szklane butelki na soki są jednak nie tylko praktyczne. Zachwycają nowoczesnym, pełnym kolorów designem. Wybierz jeden z naszych wzorów i wypełnij butelkę dowolnym zimnym napojem. Odtąd picie wody lub soku będzie jeszcze przyjemniejsze.

Dołącz do klubu W.H.

Rezerwuj nowości przed oficjalną sprzedażą

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.