Darmowa dostawa od 50złZaufane płatności PayU
Szukaj

Butelki termiczne metalowe i stalowe

Nie masz czasu, by wypić poranną kawę w domu? Zabierz ją ze sobą! Dostępne w naszej ofercie butelki termiczne utrzymują temperaturę ciepłych napojów nawet do 12 h. Ich minimalistyczny design czyni je odpowiednimi dla każdego. Rozkoszuj się aromatyczną herbatą lub kawą podczas spaceru czy jazdy samochodem. Nasze butelki stalowe to inwestycja w Twój komfort.

Metalowe naczynia termiczne

Możliwość zabrania ze sobą ciepłej kawy lub herbaty to obietnica czasu spędzonego nad ulubionym napojem także poza domem. Gdyby nie stalowe termosy, nie byłoby szans także na to, aby wypić gorący napój podczas wycieczki. Na szczęście dziś nadal możemy korzystać z tych praktycznych rozwiązań i sięgać po butelki metalowe zachowujące temperaturę napojów. Dziś to nie tylko funkcjonalne, ale także bardzo modne gadżety posiadające wiele dodatkowych zalet.

Stal znakomicie utrzymuje ciepło - picie ciepłej kawy lub herbaty możliwe jest jeszcze na długo po przyrządzeniu napoju. Ponadto jest ona niezwykle wytrzymała: metal opiera się działaniu czynników zewnętrznych czy drobnym uszkodzeniom wynikającym z codziennego użytkowania. Nowoczesne butelki termiczne należą nie tylko do wyjątkowo wygodnych w użytkowaniu, ale także designerskich gadżetów. Proponujemy termosy w kilku modnych kolorach i odsłonach - wszystko po to, aby umożliwić wybór naczynia, które zachwyci swoim wyglądem.

Nowoczesne butelki metalowe – trwałe i funkcjonalne

Dzięki zastosowaniu izolowanej próżniowo miedzi, izolacja w naszych butelkach jest niezwykle efektywna. Nasz sklep oferuje nowoczesne termosy o różnej pojemności. Można je wykorzystywać nie tylko do ciepłych napojów. Butelki termiczne to dobry wybór także w przypadku orzeźwiającej wody czy soku w upalne dni. Umieszczony w butelce płyn pozostaje zimny nawet do 24 h! Tym, co wyróżnia butelki stalowe jest ich szczelność. Nie musisz obawiać się rozlanego w torebce napoju, nawet jeśli butelka zmieni pozycję na poziomą. Jakie jeszcze zalety posiadają butelki metalowe? Do długiej listy z pewnością trzeba dopisać niezwykłą trwałość i atrakcyjny design.

Dołącz do klubu W.H.

Rezerwuj nowości przed oficjalną sprzedażą

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.