Darmowa dostawa od 50złZaufane płatności PayU
Szukaj

Dzbanki filtrujące wodę | Filtry do wody

Prowadzisz zdrowy tryb życia i wiesz, jak ważne jest, aby regularnie nawadniać organizm? Nie chcesz kumulować zbędnego plastiku, kupując kolejne butelki z wodą? Postaw na elegancki, funkcjonalny i nowoczesny gadżet do swojego domu. Wybierz dzbanek do filtrowania wody, dzięki któremu możesz cieszyć się nieustannym dostępem do świeżej wody, jaka zapewni Ci odpowiednie nawodnienie organizmu przez cały czas. Postaw go w kuchni, aby zawsze był w zasięgu Twojej ręki.

Dzbanki filtrujące

To niezwykle funkcjonalne urządzenie, które będzie elegancko prezentowało się na stole w jadalni czy kuchennym blacie. Dzbanek filtrujący powinien znaleźć się w każdym domu, ponieważ jest doskonałym połączeniem tego co praktyczne wraz z tym, co jest estetyczne. Nowoczesny design dzbanków z filtrem sprawia, że świetnie prezentują się one w każdym wnętrzu i śmiało mogą pełnić funkcję karafki. Jeśli wolisz chłodniejszą wodę, możesz bez problemu przechowywać go w lodówce. Jednak nie tylko wygląd dzbanków sprawia, że są one tak istotnym sprzętem kuchennym. To ich użyteczność – usuwają one chlor oraz metale ciężkie – m.in. rtęć. Od teraz możesz cieszyć się zdrową i smaczną wodą, która będzie w pełni oczyszczona, a także pozbawiona tego, co szkodliwe dla naszego organizmu.

 

Niezwykłym atutem dzbanków z filtrem do wody jest wysoka jakość ich wykonania. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mogły służyć przez długi czas i aby nieustannie wyglądały zachwycająco dobrze. Nietłukące się tworzywo przetrwa każde możliwe warunki. To doskonała inwestycja, za którą z pewnością Twoje ciało Ci podziękuje.

 

Obsługa dzbanków filtrujących jest banalnie prosta i nie wymaga zbyt wiele wysiłku. Postaw go pod bieżącą wodą i napełnij jego wnętrze. Nie musisz robić niczego więcej! Wszystko za sprawą unikalnego rozwiązania – okienko do nalewania wody samoistnie otwiera się pod naciskiem jej strumienia. Dzięki temu każdy będzie w stanie w szybkim tempie opanować umiejętność napełniania dzbanka.

 

Postaw na nowoczesny design oraz ekologię dzięki dzbankom filtrującym. Ich rozmiar jest dopasowany tak, aby zmieściły się do każdej lodówki, a woda starczyła na kilka szklanek. Wykonane z materiałów roślinnych oraz odnawialnych sprawiają, że to rozwiązanie niezwykle sprzyjające środowisku. Do tego prosty, minimalistyczny design, elegancki wkład oraz rączka czynią dzbanki do filtrowania naprawdę estetycznymi i ciekawymi gadżetami w każdym domu.

Filtry do dzbanków

Dbamy o nawodnienie organizmu i zachęcamy do tego, aby picie wody stało się naturalnym nawykiem każdej osoby. Aby była ona oczyszczona i pozbawiona składników, które są szkodliwe dla organizmu, do każdego dzbanka filtrującego trzeba użyć odpowiedni filtr. To dzięki niemu możemy usunąć chlor, miedź, rtęć i inne. W naszej ofercie znaleźć można niezwykle ekonomiczne oraz eleganckie filtry, które starczą na około jeden miesiąc użytkowania. Woda płynąca z Twojego kranu może stać się ulubionym napojem, który z pewnością pokocha Twoje ciało!

Dołącz do klubu W.H.

Rezerwuj nowości przed oficjalną sprzedażą

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.