Darmowa dostawa od 50złZaufane płatności PayU
Szukaj

Skórzane opaski na kable i słuchawki

Splątane słuchawki to już przeszłość. Dostępne w naszej ofercie skórzane opaski na kable do telefonu skutecznie zapobiegają supełkom na słuchawkach, a w rezultacie pozwalają oszczędzić trochę czasu. Zamiast rozplątywania kabli, możesz od razu przystąpić do słuchania ulubionej muzyki.

Skórzane opaski do słuchawek do telefonu

Każdy ma bardzo podobne doświadczenia. Choćbyś starał się ułożyć je jak najdokładniej, zawsze znajdą sposób, aby się zaplątać. Jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez muzyki i na samą myśl o plątaninie kabli czujesz zniechęcenie, czas znaleźć rozwiązanie - i to skuteczne! Prawdziwym wybawieniem okażą się skórzane opaski na kable do telefonu. Te niewielkie i niepozorne gadżety kryją w sobie ogromny potencjał!

Na czym polega ich działanie? To proste: wystarczy ułożyć przewody na pasku, zwinąć w rulonik i zapiąć przy pomocy zatrzasku. To wszystko! Właśnie tak proste rozwiązania okazują się genialne. Nasze gadżety, wykonane z wysokiej jakości skóry licowej, na długo zachowają swój modny wygląd i z powodzeniem będą służyć Ci przez długi czas. Słuchanie muzyki znów stanie się jedną z Twoich ulubionych rozrywek – a o zaplątanych przewodach możesz już zapomnieć!

Skórzane opaski na kable do telefonu – praktyczne i stylowe

Ten praktyczny dodatek posiada jeszcze jedną zaletę, a mianowicie oryginalny design. Minimalistyczne, przyciągające uwagę skórzane opaski do słuchawek do telefonu zostały wykonane z najwyższej jakości skóry licowej oraz starannie wykończone. Pozwalają na wygodne i estetyczne przechowywanie słuchawek. Gdy z nich nie korzystasz, umieść je w funkcjonalnej i trwałej opasce, by mieć je zawsze pod ręką. Skórzane opaski na kable do telefonu dostępne są w ponadczasowych odcieniach. Nie tracą atrakcyjnego wyglądu wraz z upływem czasu. Wręcz przeciwnie, intensywnie użytkowane zyskują szczególny charakter. Wszystko dzięki odpornej na uszkodzenia skórze licowej.

Dołącz do klubu W.H.

Rezerwuj nowości przed oficjalną sprzedażą

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.