Darmowa dostawa od 50złZaufane płatności PayU
Szukaj

Automatyczne portfele i etui na karty kredytowe

Problemy z wyciągnięciem karty przy kasie? Wiemy, jak temu zaradzić. Automatyczne portfele na karty to wygodna alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Wykonane z aluminium i wysokiej jakości skóry licowej, są nie tylko funkcjonalne, ale też niezwykle estetyczne.

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał problem z szybkim wyciągnięciem środka płatniczego: ludzie w kolejce niecierpliwią się coraz bardziej, a kawałek plastiku, od którego zależy powodzenie dokonanych zakupów, za nic nie daje się wyciągnąć... najwyższy czas odłożyć zmartwienia na bok. Najbliższe zakupy przebiegną wygodniej, o ile zaopatrzymy się w etui z automatycznym wysuwaniem kart. Rozwiązanie to nie tylko znacznie przyspieszy dokonywanie zakupów, ale ponadto wyraźnie poprawi ich komfort.

Automatyczne portfele – praktyczne dodatki w stylowej odsłonie

Etui na karty bankomatowe i kredytowe przypadnie do gustu miłośnikom praktycznych, wygodnych w użyciu gadżetów, które na dodatek prezentują się niezwykle gustownie i zmieszczą się w kieszeni. Portfele wykonane są z wysokiej jakości skóry oraz aluminium. Nowoczesny mechanizm ułatwia wysuwanie środków płatniczych przy użyciu jednego przycisku.

Wygodne etui z automatycznym wysuwaniem kart

Postaw swoją wygodę na pierwszym miejscu i wyposaż się w nowoczesne etui na karty kredytowe. Jak to działa? Po naciśnięciu niewielkiej dźwigni, umieszczone w kieszeniach portfela karty automatycznie wysuwają się. Możesz wówczas bez przeszkód wybrać tę, której potrzebujesz w danej chwili. Nieudane próby wyciągnięcia karty przy kasie to już przeszłość. Nasze etui na karty płatnicze zapewnią Ci wyjątkowy komfort użytkowania oraz usprawnią zakupy. Polecamy eleganckie i minimalistyczne etui na karty bankomatowe w wielu atrakcyjnych wzorach, stworzonych z myślą zarówno o kobietach, jak i o mężczyznach. Daj się wyręczyć. Jedno szybkie kliknięcie wystarczy, by zapłacić wygodnie i bez problemów.

Dołącz do klubu W.H.

Rezerwuj nowości przed oficjalną sprzedażą

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.