Darmowa dostawa od 50złZaufane płatności PayU
Szukaj

Portfele antykradzieżowe z ochroną RFID

Fale radiowe nie zawsze są wykorzystywane w dobrych celach. Mogą stanowić furtkę dla złodziejów danych osobowych. Portfele antykradzieżowe skutecznie jednak temu zapobiegają. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości portfele z zabezpieczeniem RFID, uszyte z blokujących fale radiowe materiałów.

Wykonanie tych modnych niezbędników oparto na rozwiązaniach w zakresie ochrony danych powszechnie stosowanych w przemyśle. Modele antykradzieżowe bazują na RFID – systemie identyfikacji przy użyciu fal radiowych. To jeden z nowocześniejszych sposobów wykorzystywanych do zabezpieczania danych nie tylko zawartych w kartach płatniczych, ale także innych dokumentach elektronicznych.

Portfel z blokadą RFID – gdy styl idzie w parze z funkcjonalnością

Ochrona danych przy wykorzystaniu tego nowoczesnego rozwiązania jest zalecana ze względu na kradzieże, które mają miejsce coraz częściej, czego powodem jest większy dostęp do technologii. Warto zapewnić sobie dodatkowe poczucie pewności podczas zakupów. Proponujemy zarówno damskie, jak i męskie portfele z zabezpieczeniami. Przygotowaliśmy fasony odpowiadające potrzebom klientów, którzy stawiają nie tylko na styl, ale także nowoczesną dbałość o dane.

Portfel z ochroną RFID – poczuj się bezpiecznie

Nie każdy wie, że aby ukraść dane osobowe z karty płatniczej lub innego wyposażonego w chip RFID dokumentu, wystarczy posiadać czytnik RFID i zbliżyć się na odpowiednią odległość. Portfele z blokadą RFID stanowią jednak przeszkodę nie do przejścia dla fal radiowych. Wybierając jeden z dostępnych w naszej ofercie modeli zyskujesz pewność, że Twoje dane nie znajdą się w rękach osób niepożądanych. Polecamy eleganckie portfele damskie RFID, przyciągające uwagę nowoczesnym designem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. Oferujemy również portfele męskie RFID, które wyróżniają się niezwykłą trwałością i starannym wykończeniem.

Dołącz do klubu W.H.

Rezerwuj nowości przed oficjalną sprzedażą

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.