Darmowa dostawa od 50złZaufane płatności PayU
Szukaj

Poznaj nas

Mamy misję i chcemy nią zarażać

Wujek Harvey zrodził się z miłości do designu i przekonania o przewadze jakości nad ilością. Naszą misją jest przekonać Was, że design to nie tylko estetyka. To przede wszystkim jakość wykonania, funkcjonalność i świadomość wpływu na środowisko.

Kochamy marki ze świeżym spojrzeniem

Marki, z którymi współpracujemy pochodzą z różnych zakątków świata, niektóre z nich to niewielkie manufaktury, niektóre to duże przedsiębiorstwa. Łączy je jedno: przemyślany design produktów. Szukamy partnerów, którzy przykładają dużą wagę do detali, proponują nieszablonowe rozwiązania i myślą o środowisku. Chcemy pokazywać Wam produkty, które przez długi czas będą zachwycać i ułatwiać Wam życie.

Dbamy o naszą planetę

Mamy świadomość, że nawet najmniejsze działanie wpływa na środowisko. Wobec tego, staramy się całkowicie wyeliminować zużycie plastiku przy pakowaniu przesyłek, a do oferty włączamy produkty, które służą życiu w myśl eko i zero-waste.

Otwieramy się na was

Wierzymy, że co dwie głowy to nie jedna. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły na marki lub produkty, które chcielibyście widzieć w naszym sklepie. Jeśli macie pytania, sugestie lub wątpliwości, znajdziecie nas na Facebooku, Instagramie i pod kontakt@wujekharvey.pl

Dołącz do klubu W.H.

Rezerwuj nowości przed oficjalną sprzedażą

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.